Dzięki pomocy Wójtowi Gminy Olsztyn Tomaszowi Kucharskiemu oraz rodzicom mogliśmy reprezentować barwy Klubu w bardzo licznym gronie na Międzynarodowym Turnieju „Mini Silesia Cup” Dzieci i Żaków Głubczyce w kategorii U-11 i U-9 , który odbył się w dniu 15.11.2014 r.

Na turnieju pojawiło się aż 160 zawodników z kraju jak i z Czech, Słowacji. A wśród nich nasz Klub reprezentowali: Nikola Jackowska, Milena Gasik, Szymon Gasik, Oskar Gwoździowski, Karolina Michalik, Aleksandra Muskalska, Wiktoria Rospondek, Natalia Czaplińska, Nikola Kamińska, Bartosz Staniec, Antoni Mofina, Dominik Tutaj, Patryk Jaśkiewicz, Mikołaj Kuziorowicz, Maciej Drozdowski, Kornel Żołyński , Igor Kopeć, Filip Wróbel. Trzech naszych zawodników którzy zostali powołani do uczestnictwa w turnieju z powodu choroby musiało pozostać w domu (Szymon Staniec, Kacper Nowak i Zuzanna Zielińska).

Na najwyższej pozycji wśród zawodników w kategorii U-11 uplasował się Antoni Mofina, zajmując ostatecznie 5 miejsce oraz Dominik Tutaj zajmując 17 miejsce i Mikołaj Kuziorowicz zajmując również 17 miejsce. Wśród dziewczynek najwyżej uplasowała się w U-9 Nikola Jackowska zajmując 9 miejsce oraz U-11 Aleksandra Muskalska zajmując 17 miejsce. Pozostali zawodnicy pokazali swoją grą, walką a niekiedy i łzami że są gotowi by walczyć na korcie nawet z najlepszymi. Dzięki takiej postawie, wszystkich naszych zawodników, mamy nadzieję, że z turnieju na turniej będziemy wracać jeszcze z większymi sukcesami, a za rok będą wszyscy w czołówce tegoż turnieju.

SONY DSC
Wielką niespodzianką okazało się również, iż Milena Gasik oraz Oskar Gwoździowski zostali uhonorowani medalem i prezentem otrzymując tytuł „najmłodszego zawodnika / zawodniczki turnieju”.

Dodatkowo wszystkim naszym zawodnikom należą się „oklaski” za wzajemne dopingowanie w czasie meczy. Piękna postawa godna pochwały.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli Klubowi oraz zawodnikom.

Dołączone zdjęcia