JESTEŚMY ORGANIZATOREM

BIOFARM POLISH OPEN U17 2022

oraz

BIOFARM YOUTH POLISH OPEN U15, U13, U11, U9

CZĘSTOCHOWA 27TH-29TH, MAY 2022

ŚLĄSKI FESTIWAL BADMINTONA w Olsztynie k. Częstochowy w dniach od 17 – 18.09.2022 r.
Śląski Festiwal Badmintona 2022 Czego chcieć więcej… ? Rodzina, relacje, sport, uśmiech, dobra zabawa i historia, nasza historia – to wszystko w jednym miejscu na drugim Śląskim Festiwalu Badmintona w Olsztynie k. Częstochowy!!! Śląski Festiwal Badmintona (hasło tegorocznej edycji: „Zastał Polskę drewnianą, zostawił murowaną”) realizowany będzie dzięki środkom z projektu:…
I TO SIĘ NAZYWA PIĘKNE I EFEKTYWNE ZBICIE Z SIATKI :)
Nasz zawodnik  BARTOSZ na treningu w środę w pięknym stylu wykonał zbicie z siatki, po prostu mistrzostwo :))) Nasz MISTRZUNIO :)…
Lotka
LOTKA Lotka jest wykonana z materiałów naturalnych i/lub syntetycznych. Charakterystyka lotu lotek wykonanych z dowolnych materiałów jest ogólnie podobna do lotek wykonanych z naturalnych piór z korkową podstawą pokrytą cienką warstwą skóry.
Badminton najszybszy
Badminton najszybszy !!!! Badminton od dawna uchodził wśród znawców tematu za najszybszy sport rakietowy. Aby to udowodnić - zaczęto wykonywać pomiary z użyciem szybkich kamer w warunkach meczu lub specjalnie organizowanym teście. Oto krótka historia tych osiągnięć.
ULKS-LOTKA używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.
zamknij