W dniu 09.11.2014 r., zawodnicy Klubu ULKS LOTKA gm. Olsztyn wzięli udział w Częstochowskim Otwartym Turnieju Młodych Adeptów Badmintona organizowanym przez TKKF HUTNIK w kategorii młodzik młodszy . Klub reprezentowali: Antoni Mofina, Bartosz Staniec, Dominik Tutaj, Mikołaj Kuziorowicz, Kornel Żołyński, Szymon Staniec, Igor Kopeć, Patryk Gralak, Maciej Drozdowski, Jakub Popławski, Wiktor Leśkiewicz,Wiktoria Rozpondek, Nikola Jackowska, Aleksandra Muskalska, Natalia Czaplińska, Karolina Michalak, Nikola Kamińska.

Najlepiej spisał się Antoni Mofina, który zwyciężył w swojej kategorii pokonując z wielką klasą i przewagą wszystkich rywali. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Szymon Staniec, który jako najmłodszy uczestnik w kategorii młodzik młodszy po przepięknej grze, walce i zaangażowaniu zajął ostatecznie szóste miejsce. Dodatkowo mecz Szymona był najpiękniejszym meczem turnieju.

Pozostali zawodnicy również pokazali się z jak najlepszej strony, gdzie przepiękną grą i walką uplasowali się na miejscach:

w kategorii młodzik:
chłopcy:
IV miejsce – Jakub Popławski
V miejsce – Wiktor Leśkiewicz

w kategorii młodzik młodszy:
chłopcy:
I miejsce – Antoni Mofina
IV miejsce – Dominik Tutaj
V miejsce – Mikołaj Kuziorowicz
VI miejsce – Szymon Staniec
VII miejsce – Bartosz Staniec
IX miejsce – Kornel Żołyński
X miejsce – Maciej Drozdowski
XI miejsce – Patryk Gralak
XII miejsce – Igor Kopeć

dziewczyny:
VI miejsce – Nikola Jackowska
VII miejsce – Aleksandra Muskalska
VIII miejsce – Karolina Michalak
XI miejsce – Wiktoria Rospondek
XII miejsce – Nikola Kamińska
XIII miejsce – Natalia Czaplińska

Trenerzy gratulują wszystkim zawodnikom i dziękują rodzicom.