W dniu 22.02.2015 r., rozegrany został wojewódzki turniej w grze pojedynczej chłopców i dziewczynek w kategorii młodzik młodszy (ur. 2002 i później). Nasz klub ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn reprezentował Dominik Tutaj oraz Antoni Mofina. Turniej miał na celu wyłonienia najlepszą ósemkę zawodników wśród chłopców i dziewczynek, która reprezentować będzie województwo śląskie na Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych – Kępno 28.02 – 01.03.2015 r.

Bardzo miło na poinformować, iż Antoni Mofina wywalczył sobie miejsce i tym samym został powołany do reprezentacji województwa śląskiego na Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych Młodzików Młodszych w badmintona. Drugi nasz reprezentant Dominik Tutaj nie uzyskał kwalifikacji, jednakże jego piękna gra i walka zasługuje na bardzo duże uznanie.

Mamy nadzieję, że obaj nasi zawodnicy zobaczyli, iż ich praca na treningu przynosi coraz lepsze efekty w rywalizacji sportowej z zawodnikami z innych klubów i zmobilizuje ich do jeszcze większej pracy w treningach. Bardzo dziękujemy Naszym zawodnikom za godne reprezentowanie bar Klubu i życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki.