Drodzy rodzice i zawodnicy i starsi zawodnicy 🙂
Serdecznie zapraszam w imieniu Klubu, Trenerów i Firmy BIOFARM na wzięcie udziału w zajęciach on-line w ramach projektu Akademii Sportowych Liderów rodziców i zawodników na pierwszy webinar: Żywienie i suplementacja młodego sportowca. Odbędzie się on 28 października (czwartek) o godz.17:00-18:00. Prelegentem będzie dietetyk Adam Czyżewski, który jest również specjalistą zajmującym się suplementami diety w Biofarm.
Bardzo proszę rodziców i zawodników o potwierdzenie drogą mailową [email protected] obecności na webinarze do dnia 13.10.2021 r. (środa) podając adres e-maile wraz z pytaniami z zakresu dietetyki oraz suplementacji jakie chcielibyście Rodzice i Zawodnicy zadać. Pozwoli to dobrać technologię, w której webinar zostanie przeprowadzony oraz przygotować link do spotkania. Dietetyk postara się, aby podczas spotkania odpowiedzieć na te pytania. Podczas webinaru będzie przestrzeń na zadawanie pytań, natomiast wcześniejsze przygotowanie pozwoli nie wydłużyć spotkania do późnych godzin wieczornych.
Webinary mają służyć Państwu – rodzicom i zawodnikom. W kolejnych organizowanych spotkaniach będą różne tematy dotyczące sportu, rodziców, wsparcie, mobilizacji, aktywacji.
Prosimy by takie spotkania pozwoliły Rodzicom, Zawodnikom, Trenerom na czynny udział Naszych portowców 🙂