W dniach 20-23.05.2021 r., odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzika Młodszego U 13 w Suchedniowie. Nasz Klub, Gminę i firmę BIOFARM reprezentowali: Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Natalia Staniec, Oliwia Jagoda, Marysia Jędrusik, Klara Siadlak, Mateusz Michalik, Jan Kraszczyński, Oskar Gwoździowski, Grzegorz Sepioło. Rywalizacja w kwalifikacjach do Turnieju Głównego była na bardzo wysokim poziomie. Gra Naszych zawodników sprawiła trenerom wiele emocji :) i choć czasami brakowało tak niewiele by awansować dalej to i tak widać duży postęp w grze.

Na wielkie brawa zasługuje gra mieszana Oliwia Jagoda / Mateusz Michalik, którzy ostatecznie zajęli miejsce 5-8, tak niewiele brakło by stanąć na podium, jeszcze raz wielkie brawa :)

Pragniemy podziękować firmie BIOFARM za pomoc, która pozwoliła licznej grupie Naszych zawodników wziąć udział w tak prestiżowej imprezie sportowej. Dziękujemy :)

Wszystkim zawodnikom gratulujemy za wspaniałą walkę :) i bardzo fajną atmosferę :) w przyszłym roku postaramy się o jeszcze lepsze lokaty :)

Lokaty zawodników w Turniej Głównym:

Gra mieszana:

5 – 8 miejsce Oliwia Jagoda / Mateusz Michalik

17 – 32 miejsce Natalia Staniec / Jan Kraszczyński

Gra pojedyncza chłopców:

9 – 16 miejsce Mateusz Michalik

17 – 32 miejsce Oskar Gwoździowski

Gra podwójna dziewczyn

9 – 16 miejsce Oliwia Kanik / Karolina Wieczorek

17 – 32 miejsce Maria Jędrusik / Klara Siadlak

Gra podwójna chłopców:

9 – 16 miejsce Oskar Gwoździowski / Grzegorz Sepioło

Powiązana galeria