II TRUNIEJ MIKOŁAJKOWY DLA DZIECI W BADMINTONA

W sobotę 05.12.2015 r., o godzinie 16.00 na hali GOSiR dzieci rozpoczęły rywalizację w  II Turnieju Mikołajkowym. Udział wzięło 45 dzieciaków z Naszego Klubu, dodatkowo licznie przybyli rodzice by dopingować swoje pociechy. Bardzo miło nam było, a w szczególności dzieciom gdy rywalizację z trybun oglądała Pani Dyrektor Grażyna Bednarek i Wicedyrektor Elżbieta Kisiel ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie. Dziękujemy również Pani Monice Kosielak z Promocji Gminy, która zmagania oraz dekorację dzieci ujęła w obiektywie aparatu. Gościem Turnieju był były Trener Kadry Narodowej Jerzy Dołhan, przygotowujący olimpijczyków Londyn 2012 i trener najlepszej drużyny w Polsce SKB MALOW Suwałki, który okiem fachowca oceniał zmagania dzieci oraz przekazał cenne wskazówki i motywację trenerom do dalszej pracy.

Na turnieju działała kawiarenka w której można było skosztować różnych domowych wypieków przyniesionych przez rodziców – za które bardzo dziękujemy – oraz napić się herbaty, kawy.  Dodatkową atrakcją była niespodzianka w postaci ufundowania mega pizz dla wszystkich uczestników, przygotowanych przez PIZZERIE BASTEJA, za którą bardzo dziękujemy.

Rywalizacja była duża, atmosfera rodzinna. I choć pojawiły się również łzy po przegranych meczach, to wszystkie dzieci bez względu na zajęte miejsca otrzymały jednakowe paczki, dyplomy, medale. Wszystkie dzieci pokazały swoją piękną grę i motywacje do walki.

Dziękujemy rodzicom, sponsorom, gościom, dzieciom za przybycie :) i pomoc :)

Wyniki turnieju:

CHŁOPCY                            

U 15-14 

I miejsce – Mateusz Gasik

II miejsce – Krystian Bielecki

III miejsce – Jakub Popławski

U 13 – 12

I miejsce – Antoni Mofina

II miejsce – Dominik Tutaj

III miejsce – Bartosz Staniec

U 11 – 10            

I miejsce – Mikołaj Kuziorowicz

II miejsce – Filip Wróbel

III miejsce – Szymon Pluta

U 9 – 6

I miejsce – Szymon Staniec

II miejsce – Szymon Gasik

III miejsce – Marcel Dzięgielewski

DZIEWCZYNKI    

U 15-14

I miejsce – Julia Jackowska        

U 13 – 12

I miejsce – Matylda Strączyńska

II miejsce – Olga Luks

III miejsce Agnieszka Krawczyk

U 11 – 10

I miejsce – Aleksandra Muskalska

II miejsce – Amelia Zębik

III miejsce – Aleksandra Krawczyk         

U 9 – 6

I miejsce – Oliwia Kanik

II miejsce – Milena Gasik

III miejsce – Zuzanna Zielonka

 

Pozostali uczestnicy: SROKOSZ JAKUB, NOWIŃSKI MARCEL, URBAŃSKI JAKUB, TOMALSKI PIOTR, GRALAK PATRYK, NOWAK KAROL, NOCUŃ PATRYK, ŻUBEREK MIKOŁAJ, GWOŹDZIOWSKI OSKAR, KOSIELAK DOMINIKA, ZĘBIK MARLENA, DOBOSZ MAJA, LUKS NATALIA, ANDRZEJCZYK AMELIA, MUSKALSKA MILENA, STANIEC NATALIA, KLICH MARYSIA, WŁODEK  JULIA

Powiązana galeria