12-13.03.2022 zawodnicy LOTKI grali na dwóch Krajowych Turniejach w Bojszowy i w Warszawie. W Warszawie w kategorii U-13 Mateusz Michalik zdobył złoty medal w grze mieszanej z Agnieszką Kopką i brązowy medal w grze pojedynczej chłopców. W Bojszowy w kategorii U9 złoty medal zdobył Oliwier Maladyn oraz brązowy medal Martyna Wieczorek. Pozostali zawodnicy w kategorii U11 i U9 tj Aleksandra Sobierajska, Marianna Skowron, Maja Pruszyńka, Przemysław Kula, Teresa Romańska, Ada Gajda zajęli miejsca za podium ale ich walka, postawa pokazuje że praca którą włożyli na obozach i na treningach przynoszą coraz lepsze efekty. Grupa starszych tj Mateusz Czajkowski, Kamil Gomoluch, Marcel Dzięgielewski, Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Klara Siadlak, Aleksandra Krawczyk zagrali w Bojszowy w Grand Prix Elita. Ich wytęp potraktowaliśmy jako spotkania treningowe, by pograć z najlepszymi w tej kategorii. Cenne doświadczenie i możliwość rozegrania wielu meczy, które dały nam bardzo dużą motywację do jeszcze większej i lepszej pracy, czego świadectwo dali zawodnicy już na treningach. Gratuluję organizatorom za fajną imprezę. A już za dwa tygodnie przed nami kolejne występy i już trzymamy kciuki 😊