W dniu 02.06.20128 r., sobota jedenastu zawodników Klubu uczestniczyło w Mistrzostwach  Śląska Elity, Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych w Badmintona, które odbyły się w Blachowni na Hali Sportowej OSiR. Pięciu zawodników Oliwia, Karolina, Natalia, Oliwia i Oskar zagrali w kategorii U-13 pomimo, iż ich wiek to dopiero 10 lat. I tu piękny sukces – Oliwia Kanik i Karolina Wieczorek zdobyły brązowy medal w grze podwójnej dziewczyn w kategorii u-13. Kolejny brązowy medal wywalczyli Mateusz Czajkowski i Samuel Dyński w grze podwójnej chłopców u-15. Kolejne trzy medale zdobyła Julia Jackowska srebny w grze pojedynczej juniorek, brązowy w grze podwójnej juniorek i brąz w grze podwójnej dziewczyn w kategorii elita. Pozostali zawodnicy zaprezentowali się wspaniale i wywalczyli miejsca tuż za podium.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy, które zdobywane są dzięki regularnej, ciężkiej pracy na treningu  oraz skutecznym przełamywaniem własnych słabości :)

LOKATY

2 miejsce – srebny medal – Julia Jackowska, gra podwójna juniorek

3 miejsce – brązowy medal – Oliwia Kanik / Karolina Wieczorek, gra podwójna dziewczyn U-13

3 miejsce – brązowy medal – Mateusz Czajkowski / Samuel Dyński, gra podwójna chłopców U-15

3 miejsce – brązowy medal – Julia Jackowska, gra podwójna juniorek

3 miejsce – brązowy medal – Julia Jackowska, gra podwójna dziewczyn elita

5-8 miejsce – Marcel Dzięgielewski, gra pojedyncza chłopców U-13

5-8 miejsce – Natalia Staniec / Oliwia Jagoda, gra podwójna dziewczyn U-13

5-8 miejsce – Marcel Dzięgielewski / Oskar Gwoździowski, gra podwójna chłopców U-13

5-8 miejsce – Mikołaj Kuziorowicz, gra pojedyncza chłopców U-15

5-8 miejsce – Mateusz Czajkowski, gra pojedyncza chłopców U-15

5-8 miejsce – Mikołaj Kuziorowicz / Jan Halotta, gra podwójna chłopców U=15

5-8 miejsce – Michalina Dzięgielewska / Kinga Król, gra podwójna dziewczyn U-15

9-12 miejsce – Oskar Gwoździowski, gra pojedyncza chłopców U-13

9-12 miejsce – Natalia Staniec, gra pojedyncza dziewczyn U-13

9-12 miejsce – Oliwia Kanik, gra pojedyncza dziewczyn U-13

9-12 miejsce – Samuel Dyński, gra pojedyncza chłopców U-15