PODAJEMY LINK DO PORTALU STAROSTWA CZĘSTOCHOWSKIEGO GDZIE NASZE SUKCESY JUŻ SĄ DOSTRZEGANE :)

http://czestochowa.powiat.pl/aktualnosci/cztery_medale_mlodych_badmintonistow_d6646_pol.html

GRATULACJE !!! BRAWA !!!

MAMY 4 MEDALE – 1 SREBNY I 3 BRĄZOWE !!!

Miło nam poinformować, iż w dniu 22.10.2016 w sobotę 11 zawodników i tych maleńkich i tych dużych  z LOTKI reprezentowali klub i Gminę na Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w Suchedniowie oraz na Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Żaków w Komprachcicach. Ciężka praca na obozie i na treningach przyniosły bardzo duży sukces dla nich samych oraz ogromną satysfakcję dla Trenerów, Rodziców, Klubu, Gminy.

Srebny medal na Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Żaków w Komprachcicach wywalczył OSKAR GWOŹDZIOWSKI U-9 , gdzie w finale spotkał się z przeciwnikiem z którym walczył dzielnie i z pełnym zaangażowaniem.

39

Brązowy medal zdobyła OLIWIA KANIK U-9, która stoczyła wiele pojedynków 3 – setowych, a w grupie wygrała z faworytką turnieju. Tuż za podium tj 4 – 5 miejsce zdobyły KAROLINA WIECZOREK i NATALIA STANIEC, tak nie wiele brakło :)  W kategorii U-11 MARCEL DZIĘGIELWESKI I NIKOLA JACKOWSKA zdobyli 9 miejsce, brawo dla Was :) bo poziom rywalizacji w tej kategorii stał na bardzo wysokim poziomie, a to znaczy że już niedługo będziecie walczyć o medale.

36

47

Kolejne dwa brązowe medale na Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w Suchedniowie wywalczyła JULIA JACKOWSKA w grze mieszanej z Kamilem Maciołkiem ze Strzelec Opolskich i w grze podwójnej z Niną Żwan z Warszawy.

6

Po bardzo ładnej grze ANTONI MOFINA w grze pojedynczej uplasował się na 5 miejscu, a MARCEL NOWIŃSKI, DOMINIK TUTAJ i MIKOŁAJ KUZIOROWICZ uplasowali się na miejscach 10-16. W grach podwójnych chłopcy wywalczyli miejsca 9-12.

4

Nasi WSZYSCY zawodnicy nawiązali równorzędną walkę z zawodnikami z całej Polski i uplasowali się na następujących miejscach:

WYNIKI:

U-9 Dzieci
chłopcy:
2 miejsce Oskar Gwoździowski
dziewczynki:
3 miejsce Oliwia Kanik
4-5 miejsce Natalia Staniec
4-5 miejsce Karolina Wieczorek
U-11 Żacy
chłopcy:
9 miejsce Marcel Dzięgielewski
dziewczynki:
9 miejsce Nikola Jackowska

 

MM gra pojedyncza chłopców:

5 miejsce Antoni Mofina
10-16 miejsce Mikołaj Kuziorowicz
10-16 miejsce Dominik Tutaj
10-16 miejsce Marcel Nowiński
MM gra podwójna chłopców:
9-12 miejsce Antoni Mofina / Mikołaj Kuziorowicz
9-12 miejsce Dominik Tutaj / Marcel Nowiński
JM gra pojedyncza dziewczyn
9-12 miejsce Julia Jackowska
JM gra podwójna  dziewczyn
3 miejsce Julia Jackowska / Nina Żwan
JM gra mieszana
3 miejsce Julia Jackowska / Kamil Maciołek
Wszystkim gratulujemy i dalej do pracy „załoga” :)

Powiązana galeria