Z zachowaniem wszelkich obostrzeń i wytycznych w związku z Pandemią COVID-19 udało nam się zorganizować dniu 18.12.2021 r,  Turniej Mikołajkowy – Świąteczny dla Naszych Zawodników i Rodziców.

Miło nam był gościć:

– Wiceprzewodniczącą Rady Gminy – Pani Grażyna Elmanowska

– Radny Rady Gminy – Pana Grzegorz Kotwa

– Radny Miasta Częstochowy – Pan Dariusz Kapinos

– Dyrektor GOSiR Gmina Olsztyn – Pani Edyta Czajkowska

– Przedstawiciela Firmy BIOFARM – Pan Michał Czarnota

I Wszystkich Sponsorów i Sympatyków, którzy przyczynili się do tak pięknych pucharów, dyplomów, nagród na losowanie, napojów, wód, paczek pełnych słodyczy, bluz i koszulek klubowych, skarpet, nagród dla rodziców. Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy zobaczyć tak wspaniałych uśmiechów na buziach dzieci i rodziców.

Rywalizacja odbyła się w kategorii dzieci i młodzieży oraz Rodzic + Dziecko, Rodzic + Rodzic. Kategoria Rodzic + Dziecko walczyła o Puchar Dyrektora GOSiR. Dodatkową niespodzianką było ufundowanie i uroczyste przekazanie przez Panią Dyrektor GOSiR maszyny nagrywającej do lotek. Bardzo dziękujemy. Kolejną niespodzianką była zorganizowana galeria przez zawodników, na której można było zobaczyć zawodników z okresu kiedy zaczynali treningi i z teraźniejszości 😊 Nasz mały Elfik pomagał też w losowaniu dodatkowych nagród ufundowanych przez Sponsorów i Sympatyków Naszego Klubu. Każdy zawodnik otrzymał torbę słodyczy, bluzę i koszulkę Klubową, wieszak na medale, skarpety i wiele dodatkowych upominków. Nasi rodzice po raz kolejny przygotowali wspaniałą kawiarenkę w której cały dzień mogliśmy kosztować wypieków, ciastek, ciasteczek, owoców i wiele, wiele smakołyków. Bardzo dziękujemy.

Inicjatywą turnieju było podziękowanie Naszym zawodnikom za sezon 2021 r., w którym włożyli wiele pracy by osiągać jak najlepsze wyniki. W całym sezonie widać było u Naszych Zawodników i tych malusich i tych dużych łzy szczęścia i łzy porażki, siłę walki, zaangażowania w treningi, rywalizację sportową. Wielokrotnie stawali na podium i pokazywali, że walczą do ostatnich sił. Ale bez zaangażowanie wszystkich nie byłoby możliwe osiąganie tak wielu sukcesów. Dlatego za spędzony czas i zaangażowane na treningach, na turniejach, na obozach dziękują trenerzy. Dziękujemy również rodzicom, sponsorom i sympatykom B A D M I N T O N A. Dziękujemy, że jesteście z NAMI 😊 WSZYSCY JESTEŚCIE ZWYCIĘZCAMI 😊

Powiązana galeria