JESTEŚMY ORGANIZATOREM

BIOFARM POLISH OPEN U17 2022

oraz

BIOFARM YOUTH POLISH OPEN U15, U13, U11, U9

CZĘSTOCHOWA 27TH-29TH, MAY 2022

Lotka
LOTKA Lotka jest wykonana z materiałów naturalnych i/lub syntetycznych. Charakterystyka lotu lotek wykonanych z dowolnych materiałów jest ogólnie podobna do lotek wykonanych z naturalnych piór z korkową podstawą pokrytą cienką warstwą skóry.
Badminton najszybszy
Badminton najszybszy !!!! Badminton od dawna uchodził wśród znawców tematu za najszybszy sport rakietowy. Aby to udowodnić - zaczęto wykonywać pomiary z użyciem szybkich kamer w warunkach meczu lub specjalnie organizowanym teście. Oto krótka historia tych osiągnięć.
Prośba o sponsoring
Szanowni Państwo Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LOTKA” Gmina Olsztyn zwraca się z uprzejmą prośbą o rzeczowe lub finansowe wsparcie działalności statutowej Klubu z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego, odzieży sportowej, organizację zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży, dofinansowań do obozów, zawodów sportowych. W zamian oferujemy Państwu reklamę zewnętrzną na plakatach,…
ULKS-LOTKA używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.
zamknij