W mieniony weekend tj 18-19.05.2019 r., zawodnicy z LOTKI i ci mali i ci duzi reprezentowali Klub i Gminę zajmując wspaniałe lokaty na podium. Na Ogólnopolskim Turnieju MAŁOPOLSKA BY REDSON drugie miejsce zajął Mateusz Michalik w kategorii wiekowej U-14, a tym samym w klasyfikacji generalnej zajął pierwsze miejsce.

Na IV Wiosennym Turnieju Badmintona o Mistrzostwo Radomska 2019 w kategorii U-11 Grzegorz Sepioło wywalczył pierwsze miejsce.

Dodatkowo reprezentowali Nas Amatorzy należący do sekcji dorosłych w naszym Klubie zajmując miejsca na podium, a mianowicie:

I miejsce – Justyna Warwas – kategoria Kobiet gra pojedyncza

III miejsce Justyna Warwas / Michał Warwas – kategoria mixt open

III miejsce Michał Warwas / Tomasz Jędrzejczyk – kategoria debel męski open

Pozostali nasi wspaniali Amatorzy w osobach: Piotr Jagoda, Dariusz Wójcik, Tomasz Jackowski, Grzegorz Sepioło, Mateusz Wierzchowski, Artur Bramora zasługują również na wielkie brawa. Być może na następnym turnieju uda nam się zdobyć jeszcze więcej podium.

Dziękujemy organizatorom za bardzo udany turniej.