UWAGA, UWAGA „WOREK” SUKCESÓW

W sobotę 01.04.2017 r., na Hali Polonia w Częstochowie został rozegrany Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków, Juniorów Młodszych i Elity. Zawodnicy LOTKI mogą zaliczyć turniej do bardzo udanych. Zaprezentowali swoje umiejętności na bardzo, bardzo wysokim poziomie i choć niektórym naszym pociechom zabrakło tak niewiele  by stanąć na podium to i tak jesteśmy dumni z nich, ponieważ pokazali swą siłę i walkę o każdy punkt. Ciężka praca na treningach przynosi rezultaty :)

W kategorii dzieci U-9 w ogromny sukces odniosły nasze dziewczynki nie dając żadnych szans przeciwnikom:

1 miejsce – OLIWIA KANIK

2 miejsce – KAROLINA WIECZOREK

3 miejsce – MARYSIA KLICH

5 miejsce – NATALIA STANIEC

6 miejsce – OLIWIA JAGODA

W kategorii dzieci U-9 chłopców nasz OSKAR GWOŹDZIOWSKI  zajął II miejsce i tym samym powtórzył sukces z poprzedniego roku. Dodatkowo nasi nowi zawodnicy Szymon i Błażej również dzielnie walczyli na korcie zajmując ostatecznie 9 miejsce SZYMON KUBICKI i 12 miejsce BŁAŻEJ GAL.

2

W kategorii żak u-11 chłopców i dziewczynek nasi zawodnicy piękną grą i walką zajęli miejsca:

5 miejsce – MARCEL DZIĘGIELEWSKI

9 miejsce – ALEKSANDRA KRAWCZYK

17 miejsce – NATALIA LUKS

18 miejsce – MAJA DOBOSZ

19 miejsce – OLIWIA GASIŃSKA

W kategorii junior młodszy JULIA JACKOWSKA zajęła w grze pojedynczej 3 miejsce oraz 3 miejsce w grze podwójnej.

Zawodnikom gratulujemy i czekamy na kolejne turnieje, by móc cieszyć się z każdego miejsca naszych zawodników oraz dziękujemy rodzicom.