W dniu 28.05.2016 r., sobota nasi zawodnicy wzięli udział w MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU DZIECI I ŻAKÓW W BADMINTONA – CZĘSTOCHOWA 28 MAJ 2016, który odbył się na Hali sportowo – widowiskowej „Polonia” w Częstochowie, przy ul. Dekabrystów 43 (10 boisk). Udział wzięło 100 zawodników. Kategorie wiekowe w których rywalizowali  to:

1) Żacy U9 – ur. 2007 i młodsi

2) Dzieci U11 – ur. 2005-2006

Klub odniósł ogromny sukces zdobywając, aż trzy medale. Srebny medal wywalczył sobie w pięknym stylu OSKAR GWOŹDZIOWSKI w kategorii U 9. Brązowe medale wywalczył MARCEL DZIĘGIELEWSKI oraz SZYMON STANIEC również w kategorii U 9. Chłopcy sprawili wielką niespodziankę trenerom ale przede wszystkim rodzicom, którzy dopingowali i wspomagali chłopców w chwilach walki na korcie.

Oprócz naszej wspaniałej trójki wszyscy zasługują na pochwałę, gdyż swoją wspaniałą grą i walką uplasowali się na znakomitych miejscach, a oto lokaty: