W dniach 1-2.09.2018 r., nasza ekipa pojechała na Międzynarodowy Turniej w Badmintona U-11, U-13, U-15, U-17 do Ilavy na Słowację. Srebny medal w kategorii U-11 wywalczył Oskar Gwoździowski. Jest to ogromny sukces tak młodego zawodnika, który był najmłodszym z ekipy Polski reprezentującym kategorie U-11. Nasi zawodnicy grali w dwóch kategoriach wiekowych,  aby zdobywać doświadczenie na korcie. Pozostali nasi zawodnicy Marcel Dzięgielewski i Natalia Staniec również zaprezentowali się znakomicie, choć podium nie było ich, to lokaty jakie zajęli pokazały, że obóz został przez nich znakomicie przepracowany.  Gratulujemy i trzymamy kciuki, bo za trzy tygodnie przed nami kolejne zmagania na Międzynarodowym Turnieju w Imielinie.

A tu cała ekipa z Polski :) troszkę nas było :)

Gratulujemy i za rok z pewnością pojedziemy jeszcze większa ekipą i zdobędziemy więcej i więcej :)