SUKCESY na Otwartym Turnieju Ogólnopolskim Juniorów Młodszych, Elity, Amatorów, Dzieci i Żaków który odbył się 12.11.2016 r., w Częstochowie. Zawodnicy klubowi odnieśli kolejne piękne sukcesy. Brązowy medal w kategorii U-9 wywalczyła Oliwia Kanik, drugi brązowy medal w kategorii U-11 wywalczył Marcel Dzięgielewski. W kategorii U-9 dziewczynki 5 -6 miejsce wywalczyła Natalia Staniec i Marysia Klich, a w kategorii U-11 dziewczynek Aleksandra Krawczyk zajęła miejsce 9 a Nikola Jackowska zajęła 10 miejsce, w kategorii chłopców U-11 Patryk Nocuń i Mikołaj Żuberek uplasowali się na miejscach 9-16. W kategorii junior młodszy Julia Jackowska zdobyła srebny medal w grze mieszanej z Kamilem Maciołkiem, w grze pojedynczej miejsce 5-8. Gratulujemy kolejnych sukcesów.

oliwia

marcel

Miło nam też, iż AMATORZY trenujący w Klubie również stanęli na podium i tak:

Tomasz Jackowski – srebny medal w grze podwójnej, brązowy medal w grze pojednyczej