W dniu 11.12.2021 r., Maja Pruszyńska, Paweł Nocuń, Oskar Gwoździowski, Oliwia Jagoda, Mateusz Michalik, Klara Siadlak, Martyna Wieczorek, Oliwia Kanik, Natalia Staniec, Mateusz Czajkowski, Marcel Dzięgielewski, Kamil Gomoluch reprezentowali Klub i Gminę na 4 z cyklu Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych (U17), Młodzików (U15), Młodzików Młodszych (U13), Żaków (U11) i Żaków Młodszych (U9) w Szczucinie. Zdobyliśmy 5 medali, nasz zawodnik Mateusz Michalik zdobył I miejsce i tytuł Najlepszego Zawodnika w kategorii Młodzik Młodszy U-13. W klasyfikacji generalnej w cyklu 4 Krajowych Turniejów LOTKA zdobyła jako Klub I miejsce i tytuł najlepszej drużyny w kwalifikacji Klubów Podkarpacki CUP 2021. Jest to nasz pierwszy taki tytuł, tym bardziej cenny, puchar będzie stał w Naszej gablocie na honorowym miejscu. Dziękujemy Naszym zawodnikom, to oni zdobyli tak prestiżowe wyróżnienie dla Klubu.