Miło nam poinformować, iż Aleksandra Krawczyk zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskim Turnieju Elity, Młodzików i Młodzików Młodszych „Grand Prix Częstochowy” w kategorii U-13 gra pojedyncza dziewczyn. BRAWO !!!!

Turniej odbył się w dniu 12.05.2018 r. na Hali Polonia w Częstochowie. Klub reprezentowało 8 zawodników. Największym sukcesem jest brązowy medal Aleksandry Krawczyk w grze pojedynczej dziewczyn w kategorii U-13. Miłą niespodzianką była też piękna postawa i walka Oskara Gwoździowskiego i Marcela Dzięgielewskiego, gdzie  w kategorii U-13 chłopców w grze pojedynczej wygrali po jednym pojedynku w grupach, a w grze podwójnej chłopców w kategorii U-13 uplasowali się na pozycji 5-8. Sukcesy Oli, Oskara, Marcela są wynikiem pracowitości i regularności na treningach, kibicujemy Wam dalej.