W dniach 29-30.05.2021 r,  odbył się w Pabianicach Krajowy Turniej w kategorii  U-15, U-13, U-11, U-9. Klub reprezentowali: Grzegorz Sepioło, Mateusz Michalik, Paweł Nocuń, Natalia Staniec, Janek Kraszczyński, Kamil Gomoluch, Marcel Dzięgielewski, Maja Pruszyńska, Julia Czarnota, Martyna Wieczorek, Ada Gajda, Oliwier Maladyn, Przemek Kula, Miłosz Janecki.

Na wielkie brawa zasłużył Mateusz Michalik, który dla Klubu w kategorii U-13 wywalczył aż 3 medale (2 złote i 1 srebny).  2 srebrne medale wywalczył Grzegorz Sepioło oraz 1 brązowy wywalczyła Julia Czarnota w kategorii U-9.

W tym samym czasie 5 Naszych dziewczyn wzięło udział w zgrupowaniu kadry śląska w Pszczynie. Dla nich również gratki :)

Wszystkim zawodnikom gratulujemy walki i determinacji :) czekamy na kolejne medale :)

Gra podwójna chłopców:

złoty medal – 1 miejsce – Mateusz Michalik / Szymon Gwiazda (UKS Korona Pabianice)

srebrny medal – 2 miejsce – Grzegorz Sepioło / Kajetan Mroszczyk (Milenium Warszawa)

Gra mieszana:

srebrny medal – 2 miejsce – Mateusz Michalik / Agnieszka Kopka (UKS Korona Pabianice)